KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9794026
nr 979 4026
Oidentifierad konstnär, 1600/1700-tal, Landskap med hus, osignerad, duk, 75x108
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:38:11
4.000 kr
4.400 kr